Czym charakteryzuje się wiatrówka CO2?

Wiatrówki z napędem gazowych (CO2) w ostatnim czasie biją rekordy sprzedaży i błyskawicznie znikają z półek sklepowych. Wiatrówki tego typu jak sama nazwa wskazuje zasilane są specjalnymi nabojami, które zawierają sprężony dwutlenek węgla.

Co warto wiedzieć o wiatrówkach gazowych

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że jeden nabój CO2 wystarcza na oddanie około 60 strzałów, dlatego też trzeba liczyć się z koniecznością dokupywania kolejnych nabojów. Największą zaletą nabojów CO2 jest oczywiście to, że strzelający jest całkowicie uwolniony od odrzutu podczas oddawania strzału. Wiatrówka CO2 to doskonała propozycja dla tych osób, którym nie odpowiadają wiatrówki sprężynowe (wymagające napinania sprężyny przy każdym strzale).

Wiatrówki z magazynkiem

Godna uwagi jest przede wszystkim wiatrówka CO2 z dodatkowym magazynkiem na wiele śrucin. Przy takim modelu można strzelać bez potrzeby przeładowania. Warto wspomnieć także i o tym, że większość wiatrówek gazowych jest lżejsza od sprężynowych, dlatego też jest to doskonały wybór dla kobiet i osób początkujących. Wiatrówka bezodrzutowa to jedna z tych inwestycji, która na pewno się zwróci, dlatego też warto postawić na wysokiej jakości sprzęt, który wykonany jest w wytrzymałego tworzywa sztucznego. Na samym końcu warto wspomnieć także o bardzo atrakcyjnej cenie zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne rozwiązania dostępne na rynku.

Author :

0 thoughts on “Czym charakteryzuje się wiatrówka CO2?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa

Kategorie