Wystrzałowa promocja

Jesień to radosny czas dla miłośników strzelectwa. Pojawiają się wtedy liczne posezonowe wyprzedaże sprzętu myśliwskiego i amatorskiego. Również w tym roku producenci i dystrybutorzy nie zawiedli. Oprócz licznych przecen w kategoriach: wiatrówka pistolet (przykłady na ostry-sklep.pl), wiatrówka długolufowa czy karabin gwintowany zauważamy też liczne obniżki na akcesoria strzeleckie: lunety, celowniki, śruty

pistolet wiatrówka marki Colt

Jeden z najpopularniejszych serwisów militarnych obniżył cenę znakomitego szwajcarskiego pistoletu wiatrówki Cybergun Swiss Arms SA92 Blow Back 4,5  z siedmiuset złotych na pięćset osiemdziesiąt pięć złotych. Zważając na znakomitą jakość wspomnianej broni i jej wspaniałe wartości eksploatacyjne jest to niepowtarzalna okazja do wzbogacenia swojej kolekcji broni o ten legendarny już pistolet.

Wspaniałe oferty odnajdą też ludzie, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze strzelectwem. Pistolet Wiatrówka Crosman C11 4,5 mm został ostatnio przeceniony z dwustu osiemdziesięciu złotych na sto pięćdziesiąt złotych. Dodając do tego obniżkę cen śrutów o piętnaście procent warto zainwestować teraz by potem nie przepłacać.

Jesienne promocje to znakomita okazja zarówno do uzupełnienia kolekcji jak i budowy od zera nowej. Warto więc skorzystać z długich jesiennych wieczorów i poszukać akcesoriów strzeleckich dla siebie.

Author :

0 thoughts on “Wystrzałowa promocja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Archiwa

Kategorie